únor 17 2019 02:28:11
Navigace
Betatest GEOOL
České geocoiny
Fotoalbum
Galerie Picasa
Keš roku
Olomoucké geocoiny
Hledání ve fóru


 
Sledování ve fóru
Bookmarky GEOOL
Wiki českých reviewerů

GeoZápisky
Geoshopy

Geocaching.com

Sociální sítě
Regionální servery
BO!!!GEO
Czech GeoWest
ČAGeo
GeoBruntál
Geocacher
Geocaching.cz
Geocaching Plzeň
Geocaching Praha
Geocaching pro HB a okolí
Geojih.cz
GeoKladno
Geosever
GeoTřebíč
GeoVysočina
Klub Geocacherů Brno
Kutná Hora Geokešerská
RakoCaching
Tišnovské geopivko
Významné stromy
Návštěvnost
free counters
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Střídání stráží ;)
Tobias Reviewer
Přátelé,
zřejmě vás zajímá, co že to vlastně nastává za změny v revírnickém teamu. Někteří z vás už dokonce správně odhalili, co přesně to má být. Tak už je asi čas, něco k tomu napsat. Navíc je dnes opravdu krásný den, tak jak říká klasik „dnes by to šlo“. Chci vám tedy oznámit můj odchod do výslužby, a to v září tohoto roku (po gigáči). Kraje Moravskoslezský a Olomoucký převezme ValenReviewer.

V teamu českých reviewerů pracuji zhruba 4,5 roku. Práci reviewera jsem se vždy snažil dělat podle svého nejlepšího přesvědčení a tak věřím, že mé působení v této funkci bylo naší společné hře aspoň trochu prospěšné. Za dobu svého revírničení jsem získal nové přátele, za což jsem rád, ale samozřejmě se najdou hráči, kteří s mou prací spokojeni nebyli a nepatří mezi ty, kteří by mi někdy poděkovali. To proto, že práce reviewera zahrnuje i kroky mezi velkou částí komunity značně nepopulární či nepochopené. Málo kdo totiž ví, co všechno práce reviewera obnáší. A věřte, že je toho opravdu mnohem víc, než jen klikání na tlačítko „publish“.

Důvodů pro mé rozhodnutí je několik. Především bych se opět rád věnoval i jiným koníčkům, které jsem kvůli revírničení odsunul do pozadí. Práce reviewera totiž spotřebuje velmi mnoho času a člověk se tomu musí věnovat opravdu naplno. Být reviewer a vědět, že tu práci nebudu dělat pořádně, protože už jí nechci věnovat dostatek času, mi přijde nefér jak vůči hráčům, tak vůči kolegům.
Dalším důvodem je skutečnost, že se v hráčské komunitě rok od roku zvětšuje procento, jak to jen slušně napsat… nevím, zkrátka blbů, kteří znechucují hru jak ostatním hráčům, tak i reviewerům. Do hry se čím dál víc zapojují různá více či méně arogantní individua, která vytvářejí prapodivná díla v podobě listingů a keší. A kolegové mi jistě dají za pravdu, že jednání s těmito "hráči" je velmi únavné a vyčerpávající, a že jeden takový hráč nám dokáže vzít energii na hodně dlouho dobu. Pohár mé trpělivosti byl naplněn a já už nemám chuť tyto problémy dál řešit.

Můj současný stav aktivního reviewera zůstane jen na dobu nutnou k zaškolení nového kolegy, který postupně převezme oba mé kraje a dořešení věcí kolem připravovaného gigáče.
ValenReviewer už v podstatě převzal kraj Moravskoslezský a někdy během července a srpna převezme i kraj Olomoucký, kromě věcí spojených s blížícím se gigáčem.

Snad se mi povede přes prázdniny naplánovat nějaký rozlučkový event, možná i za účasti nového revírníka, abyste měli možnost ho poznat. Ovšem za předpokladu, že už bude chtít odhalit svou totožnost. Nejspíš by to bylo v Olomouci v restauraci Na Pile, kde to tak nějak všechno začalo. Když to klapne, budete vítáni. A když to neklapne, závěrečná párty bude gigáč Grin

Děkuji vám za všechny hezké kešky, které jsem měl možnost publikovat. Mé velké poděkování patří také všem betatesterům a všem dalším, kteří mi byli nějak nápomocni při mé práci. A rovněž velice děkuji všem, kteří mi někdy za mou práci poděkovali.
Howgh!
 
KoMa183
Dělám geocaching teprve "krátce" ale pár keší jsi mi už publikoval a zpětně musím přiznat, že to se mnou nebylo mnohdy lehké :-)
Chci tím říct, že když čtu tvá slova, tak jim TEĎ UŽ rozumím a snad jsem se od první mé publikované keše zlepšil. Ostré hrany jsi u mě dokázal otupit a tak se ze mě stal další oblázek v řečišti ownerů. Proud geocachingové řeky tak plyne o dost snadněji :-)

Za mě tedy díky za vše (hlavně trpělivost) a hodně zdaru v budoucím profesním i soukromém životě. Doufám, že na geocaching nezanevřeš a nadále se budem potkávat buď u keší a nebo minimálně na nějakých eventech :-)
Být Kačer znamená být košer :-)

maxcdn.project-gc.com/BadgeBar/KoMa183.png
 
Gelda
Cui honorem, honorem!

maxcdn.project-gc.com/BadgeBar/Gelda.png

Impossible is NOTHING!!!

Member of Dark side of the Geocaching
 
www.geocaching.com/profile/?u=Gelda
kantorol
Za sebe můžu jen poděkovat. Byl jsem na dovolené letos v zimě a Standovi jsem psal jestli neví, o nějaké noční kešce u Šumperka. No a on mi to poslal, vzal jsem další 2 lidi, aby viděli noční lov. Stando dík, stálé zdraví v rodině a hlavně dobrej lov. Kantorol
 
Přejít na fórum:
Keškoměrka
Keškoměrka CZ: čekající | v řešení
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 19

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 579
Nejnovější člen: Kamila
Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Nadcházející eventy v ČR
Nástěnka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-01-2017 20:02
Dovoluji si Vás všechny pozvat na Koulování III. Kdy: 29. 1. 2017 v 15:45-17:15 Kde: Bowland – center , Šantovka Olomouc https://www.geocac
hing.com/geocache/
GC6Z975_koulovani-
v-zim-iii?guid=

29-12-2016 21:03
POZOR: Letterbox Hledá se Šipmy má nový listing... https://www.geoca.
..775145861e

16-12-2016 09:20
Omlouvám se všem, kdo jste se chystali na Slunovrat - jednak jsem to nestíhala a následně zvrtala odeslání listingu, takže to neprošlo. Slibuji,že to napravím v r.2017

26-10-2016 23:34
Geokalendář 2017 bude. Můžete poslat informace nebo fotky na e-mail vianney@volny.cz

26-10-2016 21:58
Také si dovolím malou reklamku :-) https://coord.inf.
..
Smile

Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Downloady
RSS - Fórum
RSS - Obrázky
RSS - Odkazy