Prosinec 08 2019 20:20:04
Navigace
Betatest GEOOL
České geocoiny
Fotoalbum
Galerie Picasa
Keš roku
Olomoucké geocoiny
Hledání ve fóru

Sledování ve fóru
Bookmarky GEOOL
Wiki českých reviewerů

GeoZápisky
Geoshopy

Geocaching.com

Sociální sítě
Regionální servery
BO!!!GEO
Czech GeoWest
ČAGeo
GeoBruntál
Geocacher
Geocaching.cz
Geocaching Plzeň
Geocaching Praha
Geocaching pro HB a okolí
Geojih.cz
GeoKladno
Geosever
GeoTřebíč
GeoVysočina
Klub Geocacherů Brno
Kutná Hora Geokešerská
RakoCaching
Tišnovské geopivko
Návštěvnost
free counters
Číst diskuzi
GeoOlomouc » GPS a software » GPS
 Vytisknout diskuzi
Garmin - rastrové mapy
MisutkaCZ
Malá ochutnávka z připravovaného díla. Až bude vše hotovo, dám k dispozici. Připravte si 32 GB karty do svých Oregonů Grin
img683.imageshack.us/img683/6308/kvalita4.png

Uploaded with ImageShack.us

Chasseur.cz
Fakt mazec Grin
maxcdn.project-gc.com/BadgeBar/Chasseur.cz.png

hrib_team
paráda - a na ničem jiném než na Oregonu to nepojede?
Wink

MisutkaCZ
Mám dojem, že to zvládne i Dakota a GPSMAP 62 s novými beta firmwary.

petryk
Takovýhle ortofoto už bude za něco konečně stát - jedním slovem paráda, já si snad toho Garmina fakt koupímSmile

Gerdik
Misha kulicka napsal:
Malá ochutnávka z připravovaného díla. Až bude vše hotovo, dám k dispozici. Připravte si 32 GB karty do svých Oregonů Grin

A k čemu to bude dobré?
Upravil/a Gerdik dne 12-04-2011 08:55

radvoj
Krásná práce. A co Kolorádo? Umi? Ono kolorado neumí SDHC karty, takže asi utřu.
VNIO TE STANTE VIREBO

pvgc
To vypada moc hezky. Skoro jak kdyz jdu na kese s Androidem. Jen ten Oregon je precejen odolnejsi.

MisutkaCZ
Colorádo nevím, jak na tom je. Každopádně bych to chtěl rozdělit třeba po jednotlivých krajích, ať se to dá použít i s menší kartou, zatím ale nevím, jak na to.

Gerdík: Třeba na dohledávání keší...

Hickos
A už znáš velikostní náročnost - alespoň přibližně? Fakt bude potřeba těch 32GB nebo by třeba stačily 4? Pokud to rozsekáš, jak to funguje - je to nějaký zip nebo hafo dílčích obrázků? Předpokládám, že to nebude 1 velká bitmapa Shock

MisutkaCZ
Zatím mám postahováno vše od východu republiky až asi k Nymburku. Obrázky mají kolem 140 GB. Bude se to ale převádět do formátu jnx (má zatím asi 16 GCool, k tomu je ale nutná neoficiální úprava firmwaru (popíšu, až bude hotova mapa), protože se jedná o placenou funkci.
Budu ještě laborovat s kvalitou. Asi použiji nějakou horší, aby se celá ČR vlezla na 32 GB kartu. Chci ji ale udělat na několik částí (zatím nevím, jak na to), aby to bylo použitelné i na menších kartách.

Gelda
Misha kulicka napsal:
Zatím mám postahováno vše od východu republiky až asi k Nymburku. Obrázky mají kolem 140 GB. Bude se to ale převádět do formátu jnx (má zatím asi 16 GCool, k tomu je ale nutná neoficiální úprava firmwaru (popíšu, až bude hotova mapa), protože se jedná o placenou funkci.
Budu ještě laborovat s kvalitou. Asi použiji nějakou horší, aby se celá ČR vlezla na 32 GB kartu. Chci ji ale udělat na několik částí (zatím nevím, jak na to), aby to bylo použitelné i na menších kartách.

Mam drobny dotaz Smile Predpokladam, ze pres PHP generujes souradnice, ty vkladas do kodu a generujes odkazy z geoportalu CENIA (alespon my jsme to tak delali). Mas vysledne obrazky referencovane, nebo jsou bez souradnic? Jestli je mas v nejakem rozumnem formatu, treba geoTiff nebo JPG (rektifikovany), tak bych se stavil s diskem pro celou CR :-) Bylo by mozno?

maxcdn.project-gc.com/BadgeBar/Gelda.png

Impossible is NOTHING!!!

Member of Dark side of the Geocaching

www.geocaching.com/profile/?u=Gelda
MisutkaCZ
Stahuju to programem MOBAC. Výsledné obrázky jsou PNGčka se souřadnicemi. Zatím celou ČR nemám, řeším nedostatek místa :-) Dám klidně k dispozici.

Gelda
OK, no problem... Muzu ti poskytnout 640 GB externi disk, nebo uloziste primo na univerzitnim serveru (okolo 1 TB ). Zalezi, jak moc rychly mas net Smile

Edit: Disk ti dam klidne zitra rano Grin, pristup na FTP server bych musel poresit (max. 2 dny), aby jsi nam nahodou neprepsal nejaky projekt nebo tak neco...
Upravil/a Gelda dne 13-04-2011 23:33

Impossible is NOTHING!!!

radvoj
Rovněž já nabízím externí disk 500 GB k dispozici.
VNIO TE STANTE VIREBO

MisutkaCZ
Asi bych to řešil tím ext. HDD, potřebuju uvolnit jenom 60 GB, ať můžu pokračovat ve stahování. Tak že by mi ho třeba radvoj půjčil? :-)

Gelda
Misha kulicka napsal:
Asi bych to řešil tím ext. HDD, potřebuju uvolnit jenom 60 GB, ať můžu pokračovat ve stahování. Tak že by mi ho třeba radvoj půjčil? :-)

Uz je k dispozici i to FTP, jestli chces... Pokud chces ten disk, tak se muzes stavit na nove PrF, dvere 2.026 (katedra Geografie). Budu tu do 15h asik...

Impossible is NOTHING!!!

radvoj
Já budu doma odpoledne od cca 16.30 až do rána. Tož si dondi, jak chceš.
VNIO TE STANTE VIREBO

motty.rt
Včera jsem nahrál ortofoto Olomouce v zoomu 18 a šel to na pár keší vyzkoušet...
Kolem budov se to dá použít na celkem přesný odhadnutí místa, pokud je to třeba někde v parčíku, tak už je to horší.
Mapy totiž z nějakýho důvodu ztrácí svůj kontrast a je to celý trochu zešedlý (bohužel screeny z Oregona a skutečnost se dost liší). Na sluníčku je tak vidět kulový.
Za sebe si myslím, že to najde využití hlavně ve městech, kde je občas horší signál, jinde to asi moc využívat nebudu.

Otmi
Paráda, že oregoňáci budou mít konečně ortofoto. Smile

Já si ho užívám na svém sony ericsson k750i s trekbuddy už půl roku. ;-)
Pokud někdo má problém s nedostatkem paměti, stačí jenom velká města... stejně se to jinde nedá pořádně využít.
Upravil/a Otmi dne 17-04-2011 22:04

Přejít na fórum:
Keškoměrka
Keškoměrka CZ: čekající | v řešení
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Incorrect key file for table './2074@002dgeoolcz/geool_online.MYI'; try to repair it
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 582
Nejnovější člen: DemosaK
Kalendář akcí
<< Prosinec 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Nadcházející eventy v ČR
Nástěnka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-01-2017 20:02
Dovoluji si Vás všechny pozvat na Koulování III. Kdy: 29. 1. 2017 v 15:45-17:15 Kde: Bowland – center , Šantovka Olomouc https://www.geocac
hing.com/geocache/
GC6Z975_koulovani-
v-zim-iii?guid=

29-12-2016 21:03
POZOR: Letterbox Hledá se Šipmy má nový listing... https://www.geoca.
..775145861e

16-12-2016 09:20
Omlouvám se všem, kdo jste se chystali na Slunovrat - jednak jsem to nestíhala a následně zvrtala odeslání listingu, takže to neprošlo. Slibuji,že to napravím v r.2017

26-10-2016 23:34
Geokalendář 2017 bude. Můžete poslat informace nebo fotky na e-mail vianney@volny.cz

26-10-2016 21:58
Také si dovolím malou reklamku :-) https://coord.inf.
..
Smile

Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Downloady
RSS - Fórum
RSS - Obrázky
RSS - Odkazy