Listopad 12 2019 22:22:37
Navigace
Betatest GEOOL
České geocoiny
Fotoalbum
Galerie Picasa
Keš roku
Olomoucké geocoiny
Hledání ve fóru


 
Sledování ve fóru
Bookmarky GEOOL
Wiki českých reviewerů

GeoZápisky
Geoshopy

Geocaching.com

Sociální sítě
Regionální servery
BO!!!GEO
Czech GeoWest
ČAGeo
GeoBruntál
Geocacher
Geocaching.cz
Geocaching Plzeň
Geocaching Praha
Geocaching pro HB a okolí
Geojih.cz
GeoKladno
Geosever
GeoTřebíč
GeoVysočina
Klub Geocacherů Brno
Kutná Hora Geokešerská
RakoCaching
Tišnovské geopivko
Návštěvnost
free counters
GeoZápisky tinyshark
Moje první Té pětka


Originální název. Moje první té pětka. Vypadá to, že byla zároveň i poslední, přece jen je tu nějaká zodpovědnost k potomkům a taky velmi vyvinutý pud sebezáchovy.

Teď tedy k té pětce. Začalo to někdy na jaře. Zjistila jsem, že na konci prázdnin se koná megaevent. Když jsem náš tým přihlašovala na už třetí „podudálost“, slyšela jsem jen „už nás proboha na nic dalšího nepřihlašuj“. Ale stromovým oběšencům se nedalo odolat. Najdu odvahu vylézt na strom, když mám závrať třeba jen na židli?

Přešlo pár měsíců až přišel den D. Nejdřív návštěva Radíkova a prolézání kanálu - to umím, to už mi jde - pak oběd s riflemi mokrými po kolena, pak odvoz našeho geopotomstva domů a hurá na stromy.

Cestou do Bystřice jsem se těšila, že strom už bude bez lan neboli že bude zavřeno, jak hrozil owner v listingu. Ale ouha, organizátoři neúnavně vysvětlovali, na co je toto a co se dělá s tamtím a co se stane, když neuděláš toto... no prostě trpělivost sama. Mají můj obdiv. Fronta u stromu skoro žádná a tak bylo jasné, že pokud neutečeme hned, za chvíli to už nepůjde. Neutekli jsme. Moje drahá polovička lezl jako první - galantně jsem mu dala přednost - a přitom jsem se snažila vštípit si do paměti, co mám dělat. Marně. Pořád jsem nevěděla, co dělat nahoře, až zase budu chtít dolů. Pro jistotu jsem si zahrála na hodnou paní a pustila před sebe další lezkyni. Vypadala o maličko odhodlaněji než já.

Ale přece se nenechám zahanbit. Ve chvilce menší nepříčetnosti jsem na sebe nechala navléct kšandy (jinak se to nedá pojmenovat) a s tím postrojem už jsem utéct nemohla. No, mohla. Ale byla by to větší ostuda než riziko, že zůstanu viset na stromě a nebudu moct dolů.

Tak, můj osud byl zpečetěn. Když jsem se poprvé posadila do postroje, točila jsem se jak korouhvička. Bylo třeba se uzemnit. Tedy lépe řečeno ustromit. Chvilku trvalo, než se ruce i nohy cestou nahoru domluvily na správné spolupráci, ale kousek po kousku jsem se vyšplhala až k logbooku. A co dál?

Sice jsem asi čtyřikrát viděla a jednou si vyzkoušela, jak se nachystat k cestě zpět, ale přece jen pochyby, na čem budu viset, až to všechno odepnu, se nedaly odehnat. Chvilku jsem tam tedy visela a ujasňovala si, co mě bude držet, až odepnu toto a tamto. Dole už začali být nervózní - asi přemýšleli, jak mě sundají, ale nebylo potřeba. Jakmile jsem se ujistila, že tam ještě něco zůstane, co mě (snad) udrží, vydala jsem se dolů. Ostříleným T5kařům se omlouvám za svoji neznalost, ale aspoň jednou jsem to chtěla zkusit a slibuji, že pokud mě zase okolnosti nedonutí jinak, dobrovolně jim do zelí nepolezu. Ale děkuji za tuto zkušenost. Zase jsem o něco moudřejší.


Obsah


Keškoměrka
Keškoměrka CZ: čekající | v řešení
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Incorrect key file for table './2074@002dgeoolcz/geool_online.MYI'; try to repair it
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 582
Nejnovější člen: DemosaK
Kalendář akcí
<< Květen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Nadcházející eventy v ČR
Nástěnka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-01-2017 20:02
Dovoluji si Vás všechny pozvat na Koulování III. Kdy: 29. 1. 2017 v 15:45-17:15 Kde: Bowland – center , Šantovka Olomouc https://www.geocac
hing.com/geocache/
GC6Z975_koulovani-
v-zim-iii?guid=

29-12-2016 21:03
POZOR: Letterbox Hledá se Šipmy má nový listing... https://www.geoca.
..775145861e

16-12-2016 09:20
Omlouvám se všem, kdo jste se chystali na Slunovrat - jednak jsem to nestíhala a následně zvrtala odeslání listingu, takže to neprošlo. Slibuji,že to napravím v r.2017

26-10-2016 23:34
Geokalendář 2017 bude. Můžete poslat informace nebo fotky na e-mail vianney@volny.cz

26-10-2016 21:58
Také si dovolím malou reklamku :-) https://coord.inf.
..
Smile

Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Downloady
RSS - Fórum
RSS - Obrázky
RSS - Odkazy